2014/08/06

2014/07/05

*Kapelusik i czapeczka

Dzisiaj szybko prezentuje biały kapelusik i kolorowa czapeczkę, wykonane w tak zwanym wolnym czasie, którego mam zdecydowanie za mało. Nie żebym narzekała, ale na szydełkowanie mogłoby być go trochę więcej. Ale przynajmniej Maleńka będzie miała co na głowę włożyć:)
Oto one:


Pozdrawiam serdecznie!

Edit: Zapomniałam dodać, ze oba nakrycia są wydziergane z bawełny, co by się Księżniczce główka nie pociła. Jakis brzydki cień położył się na pierwsze zdjęcie, jak znajdę trochę więcej czasu to pstryknę nowe zdjęcie, a co! :)

2014/06/26

Firanki

Dawno, dawno temu wydziergałam trzy firanki na szydełku. Teraz leżą i czekają na zawieszenie. A na leżąco prezentują się tak:



2014/06/19

Po krótkiej przerwie...

Po mału, powoli wracam do rzeczywistości...
25 kwietnia na świecie pojawiła się moja gwiazdka z nieba- Felicja, tak wiec nie mam zbyt wiele czasu na szydełkowanie. Tak wiec pomiędzy jednym a drugim karmieniem powstał wiosenny kapelusik i spodenki. Dodatkowo zdążyłam tez wydziergać opaskę i czapeczkę ale zdjęcia pokażę innym razem:)
Do zobaczyska!



2014/04/14

*Kontynuacja szydełkowych parasoli*

Niedługo parasole będą śniły mi się po nocach.
Dostałam zamówienie na 10 białych parasoli, jeden czarny i dwa ecru.
Z uwagi tego, ze niedługo, a w sumie już nawet zaraz, na świat przyjdzie moja córka, chciałam przed porodem wydziergać jak najwięcej, tak aby spokojnie zająć się Małą. Na razie wydziergałam tylko cztery... i raczej więcej nie zdążę. A chciałam jeszcze zdążyć z sukienką, rampersikiem, opaską i może sweterkiem... Cóż, trzeba będzie szydełkować przy Malutkiej :)
Oto dwa kolejne parasole:









2014/04/07

parasolki, parasolki...

Dzierga się, dzierga.... a na zrobienie zdjęć i wystawienie na blogu już brakuje czasu.
Do powitania na świecie Maleńkiej już blisko, tak wiec czasu i sił mniej.
Oto zaległe parasole, jeszcze dwa czekają w kolejce do zdjęć. Mam nadzieje, ze w tym tygodniu zdążę.
Pozdrawiam wiosennie!