2015/09/17

Nareszcie jest! Sukienka na drutach :)

Witajcie!
Długo czekała na swoja sesje, bo skończona już jakiś miesiąc temu, ale co się odwlecze to nie uciecze ;)
Oto ona, sukienka wykonana ze schematu Dropsa, z włoczki Drops Belle (53% bawełna, 33% wiskoza, 14% len) na drutach nr 4. 
Generalnie jestem z niej bardzo zadowolona, gdyby nie to ze podczas noszenia (czytaj siedzenia:) naciąga się w niektórych miejscach, po praniu wraca do normy, ale te wypchane pośladki są trochę uciążliwe ;)
A teraz oceńcie sami: 



Biegnę dziergać jesienny sweter, póki córka śpi :D
Pozdrawiam!!!

2015/09/09

CANDY *

Witajcie!
Dzisiaj chce pokazać narzutkę, którą wydziergałam jakiś czas temu, inspirowana sweterkiem Candy ze strony Drops´a.
Sweterek wykonany z podwójnej nitki wloczki Safran. Sama włóczka bardzo przyjemna, lekko się rozciąga  podczas noszenia, ale to czysta bawełna. W samym opisie na rozm M zalecają około 650 g włóczki, ja zużyłam decydowanie mniej.
Wykonanie: 
Druty: KP nr 6
włóczka: 400g


Pozdrawiam zaglądających !!!

2015/08/13

Abalone dla Ksiezniczki

Witajcie!
Dzisiaj szybciutko wieczorową porą...
Abalone- narzutka dla mojej córki na chłodniejsze dni, wykonana z resztek włóczki Jeans.



Pozdrawiam!
Ilona

2015/07/27

Vanilla Lace by Dops

Witam!
Uparłam się na te darmowe wzory z Dropsa, no cóż, jestem początkująca a te wzory są dość łatwe wiec korzystam :)
Dzisiaj na tapecie bluzeczka Vanilla Lace by Drops.
Zużyłam dwa motki włóczki bambusowej Bamboo Fine Alize, dziergałam podwójną nitką.
Druty nr 4 HiyaHiya.

Bluzka miła w dotyku i świetnie się nosi. Lubie ją :)


2015/07/16

Framboise by Drops

Kolejny skończony projekt to Framboise.
Bardzo przyjemnie się go dziergało.
Zużyłam 400 g włóczki Muskat Dropsa, druty nr 4 HiyaHiya.




Pozdrawiam gorąco :D

2015/06/22

Esther by Drops

Witam!

No to jedziemy z kolejną bluzką, jest to bluzka z wzoru Esther by Drops
Wydziergana z włoczki Muskat kolor 39, na całość zużyłam 350g włoczki, czyli 7 motków. 
Druty nr 3,75.

Zdjęcia jakie są każdy widzi, w szczególności gdy robione są przez dziesięciolatka a pod nogami pałęta się pies i jego księżniczka:) No cóż dobre i takie zdjęcia ;)

Bluzka jest bardzo wygodna i miła w dotyku, mam nadzieje, ze się nie rozciągnie albo zmechaci za bardzo.

Mama prosi: zrób zdjęcie bluzki, no to jest, nieważne, ze przy okazji głową trochę obcięta ;D

Kolejne już trochę lepsze:



Jest i Księżniczka- pomocnica, pilnowała psa w czasie sesji ;)

Pozdrawiam serdecznie:)

2015/06/18

Tunika *

Skończyłam już trzeci projekt, ale nie miałam czasu wystawić zdjęć na blogu.
Po mału będę to uzupełniać.
Oto pierwszy z nich- reglanowa tunika mgiełka, wykonana z włóczki Angora Gold Pullu. Na cała tunikę zużyłam 3 motki, druty KP nr 6,5.
Szybko się robiła, mila robota:)



EDIT: Oto tunika na mnie z perspektywy krasnoludka :D Nosi sie swietnie, milo i cieplutko :)



Skończona tez jest bluzka z wzoru Drops Esther, ale muszę wykonać porządniejsze zdjęcia :)

Do niedługiego zobaczenia!
Ilona