2014/12/01

Czapka entrelac

Witajcie!
Nareszcie jest! Przy małym dziecku nie mam zbyt wiele czasu na dzierganie, ale udało mi się skończyć jeszcze przed zimą:)






2014/10/14

Jesienna czapka na malutka główkę :)

Czapka gotowa!
Okazało się, ze wyszła mi zdecydowanie za duża. Tak wiec będziemy jej używać dopiero w przyszłym roku. Ale co tam, zaczęłam już kolejna :)
A ta jakie ma piękne kolory!


Kolorowej jesieni, kochani!

2014/10/08

Robi się!

Jesień już nadeszła wiec więcej czasu spędzamy w domu. Z amigurumi powstały jeszcze dwie sowy:


Druga jako breloczek:
A obecnie, dla rozweselenia pochmurnej aury za oknem, robi się... kto zgadnie?


dowiecie się w następnym poście! 
Słonecznej jesieni życzę!

2014/09/01

trochę zaległości: kocyk, amigurumi, spodenki!

Nie mam ostatnio zbyt dużo wolnego czasu, a to za sprawa czteromiesięcznej córki, dlatego nie za często publikuje posty.
Nie dziergam tez jakoś specjalnie dużo, ale coś tam się uzbierało.
A mianowicie: śliczny, słodki, biały kocyk dla niemowlaka




I moje pierwsze w życiu amigurumi, sowa studentka! Ha! Oto ona, spójrzcie jak mądrze patrzy ;)


A tu jeszcze moja córa w szydełkowych spodenkach, które pokazywałam kilka postów temu:

Do zobaczenia!

2014/08/06