2015/01/19

Szorty zimą :)

U mnie za oknem śnieg, ale co tam, miałam ochotę na szorty :) A ze znalazłam w czeluściach mojej włóczkowej szafy idealną, bawełnianą włóczkę to szybko je sobie wydziergałam. 
I oto one, na pewno nie ostatnie :)




2015/01/13

Styczniowe nowosci...

Oj, nie chce mi się wierzyć, ze nie było mnie tu tyle czasu...
Coz, czas leci nieubłaganie, ale mam sie czym pochwalić :)
Skończyłam dawno temu zaczętą tunikę ze szkoły szydelkowania, prezentuje się tak: 


Chociaż zdjęcia nie oddają faktycznego turkusowego koloru. Zrobiona jest z włóczki Muskat Dropsa. Bardzo przyjemna włóczka.
I jeszcze kilka fotek:




Kolejny udzierg to firanka do kuchni zrobiona na drutach. W planach miała być dłuższa ale brak czasu i cierpliwości wygrały :)
Wzór znaleziony na tym blogu
Tu jeszcze w blokowaniu:


Na zdjęcie na oknie muszę jeszcze trochę poczekać.
I to na tyle... teraz na szydełku robią się szorty, a w głowie tyle planów ze ho ho :)

Pozdrawiam zimowo !

2014/12/01

Czapka entrelac

Witajcie!
Nareszcie jest! Przy małym dziecku nie mam zbyt wiele czasu na dzierganie, ale udało mi się skończyć jeszcze przed zimą:)






2014/10/14

Jesienna czapka na malutka główkę :)

Czapka gotowa!
Okazało się, ze wyszła mi zdecydowanie za duża. Tak wiec będziemy jej używać dopiero w przyszłym roku. Ale co tam, zaczęłam już kolejna :)
A ta jakie ma piękne kolory!


Kolorowej jesieni, kochani!

2014/10/08

Robi się!

Jesień już nadeszła wiec więcej czasu spędzamy w domu. Z amigurumi powstały jeszcze dwie sowy:


Druga jako breloczek:
A obecnie, dla rozweselenia pochmurnej aury za oknem, robi się... kto zgadnie?


dowiecie się w następnym poście! 
Słonecznej jesieni życzę!