Ilona dzierga
O mojej pasji- szydełku, drutach i życiu... Zapraszam!
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
niedźwiadek
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
niedźwiadek
.
Pokaż wszystkie posty
2014/09/13
Niedźwiadek, amigiurumi
Misio jest malutki, ma ok 10 cm wysokości. Wydziergany z bawełny.
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)