Ilona dzierga
O mojej pasji- szydełku, drutach i życiu... Zapraszam!
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
czapka entrelac
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
czapka entrelac
.
Pokaż wszystkie posty
2014/12/01
Czapka entrelac
Witajcie!
Nareszcie jest! Przy małym dziecku nie mam zbyt wiele czasu na dzierganie, ale udało mi się skończyć jeszcze przed zimą:)
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)