Ilona dzierga
O mojej pasji- szydełku, drutach i życiu... Zapraszam!
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
owieczka
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
owieczka
.
Pokaż wszystkie posty
2014/09/29
Amigurumi- owieczka :)
Wiem, wiem... nie jest idealna. Ale jest słodka!
Mała ślicznotka!
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)