Pokazywanie postów oznaczonych etykietą amigurumi. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą amigurumi. Pokaż wszystkie posty

2014/10/08

Robi się!

Jesień już nadeszła wiec więcej czasu spędzamy w domu. Z amigurumi powstały jeszcze dwie sowy:


Druga jako breloczek:
A obecnie, dla rozweselenia pochmurnej aury za oknem, robi się... kto zgadnie?


dowiecie się w następnym poście! 
Słonecznej jesieni życzę!

2014/09/01

trochę zaległości: kocyk, amigurumi, spodenki!

Nie mam ostatnio zbyt dużo wolnego czasu, a to za sprawa czteromiesięcznej córki, dlatego nie za często publikuje posty.
Nie dziergam tez jakoś specjalnie dużo, ale coś tam się uzbierało.
A mianowicie: śliczny, słodki, biały kocyk dla niemowlaka




I moje pierwsze w życiu amigurumi, sowa studentka! Ha! Oto ona, spójrzcie jak mądrze patrzy ;)


A tu jeszcze moja córa w szydełkowych spodenkach, które pokazywałam kilka postów temu:

Do zobaczenia!