2014/09/01

trochę zaległości: kocyk, amigurumi, spodenki!

Nie mam ostatnio zbyt dużo wolnego czasu, a to za sprawa czteromiesięcznej córki, dlatego nie za często publikuje posty.
Nie dziergam tez jakoś specjalnie dużo, ale coś tam się uzbierało.
A mianowicie: śliczny, słodki, biały kocyk dla niemowlaka




I moje pierwsze w życiu amigurumi, sowa studentka! Ha! Oto ona, spójrzcie jak mądrze patrzy ;)


A tu jeszcze moja córa w szydełkowych spodenkach, które pokazywałam kilka postów temu:

Do zobaczenia!

2014/08/06

2014/07/05

*Kapelusik i czapeczka

Dzisiaj szybko prezentuje biały kapelusik i kolorowa czapeczkę, wykonane w tak zwanym wolnym czasie, którego mam zdecydowanie za mało. Nie żebym narzekała, ale na szydełkowanie mogłoby być go trochę więcej. Ale przynajmniej Maleńka będzie miała co na głowę włożyć:)
Oto one:


Pozdrawiam serdecznie!

Edit: Zapomniałam dodać, ze oba nakrycia są wydziergane z bawełny, co by się Księżniczce główka nie pociła. Jakis brzydki cień położył się na pierwsze zdjęcie, jak znajdę trochę więcej czasu to pstryknę nowe zdjęcie, a co! :)

2014/06/26

Firanki

Dawno, dawno temu wydziergałam trzy firanki na szydełku. Teraz leżą i czekają na zawieszenie. A na leżąco prezentują się tak:



2014/06/19

Po krótkiej przerwie...

Po mału, powoli wracam do rzeczywistości...
25 kwietnia na świecie pojawiła się moja gwiazdka z nieba- Felicja, tak wiec nie mam zbyt wiele czasu na szydełkowanie. Tak wiec pomiędzy jednym a drugim karmieniem powstał wiosenny kapelusik i spodenki. Dodatkowo zdążyłam tez wydziergać opaskę i czapeczkę ale zdjęcia pokażę innym razem:)
Do zobaczyska!