Pokazywanie postów oznaczonych etykietą levenwick. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą levenwick. Pokaż wszystkie posty

2016/02/01

Levenwick 2

Witajcie w nowym roku!
Patrze, patrze i aż oczom nie wierze, ze nie było mnie tu aż miesiąc!
Ale tak to jest jak się ma male dziecię :) Chęci wielkie ale czasu mało...

Przez ten długi zimowy miesiąc udało mi się wydziergać drugi sweter według wzoru Levenwick, trochę go zmodyfikowałam zmieniając ścieg francuski na dżersej. Zrobiłam go także zdecydowanie dłuższy niż w oryginale jako, ze nie przepadam za odkrytymi plecami :)
Rękawy i dol swetra wykończyłam i-cordem, strasznie bałam się tego wykończenia myśląc, ze jest potwornie trudne, a tu niespodzianka, jest to moje ulubione wykończenie od teraz!

Zużyłam 10 motków włoczki Lima Drops w kolorze petrol. 

Niestety zimowe światło nie chce ze mną współpracować, wiec zdjęcia jako-takie:



Pod koniec lutego wybieramy się do Polski wiec zabieram się za dzierganie skarpet (to będzie moj debiut ale kto  nie ryzykuje ten nie ma:), które rozdam rodzince :) Juz nie mogę się doczekać !!!

Pozdrawiam zimowo!

2015/12/31

Do siego Roku 2016!

Witajcie Świątecznie!
W ostatni dzień roku pokażę Wam moj ostatni udzierg, czyli świątecznie czerwony sweterek, który skończyłam wczoraj (hurrra!). Sweterek wydziergany jest ze wzoru levenwick, dostępnego na Ravelry.
Włoczka to wełna zakupiona na allegro, dziergałam podwójną nitka na drutach nr 4.
Jestem z tego sweterka bardzo, bardzo zadowolona ;)

Naprawdę starałam się oddać kolor czerwieni na zdjęciach ,ale przy obecnych warunkach pogodowych i braku naturalnego światła było ciężko, wyszło tak:






Przy okazji ostatniego dnia roku życzę Wam wszystkiego najlepszego na ten Nowy 2016 Rok, oby udziergi same schodziły Wam z drutów a pieniądze na włóczki spadały Wam z nieba :)
Do siego Roku!

Ilona.