W przerwie dziergania kocyka powstał ciepły, milutki kokon dla noworodka.
Kokon- otulacz dziergałam z włóczki Alize superlana Maxi, szydełkiem nr 10 i 8., zużyłam dwa motki po 100g każdy. Początkowo miała być czapka dla mnie ale w trakcie pracy zmieniłam koncepcje. Czapka powstanie innym razem.