Ilona dzierga
O mojej pasji- szydełku, drutach i życiu... Zapraszam!
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
breloczek
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
breloczek
.
Pokaż wszystkie posty
2014/01/30
*Breloczki na Walentynki*
Juz niedługo Walentynki, z tej okazji dla moich panów wydziergałam breloczki w kształcie serduszek:)
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)