Ilona dzierga
O mojej pasji- szydełku, drutach i życiu... Zapraszam!
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
Abalone
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
Abalone
.
Pokaż wszystkie posty
2015/08/13
Abalone dla Ksiezniczki
Witajcie!
Dzisiaj szybciutko wieczorową porą...
Abalone
- narzutka dla mojej córki na chłodniejsze dni, wykonana z resztek włóczki Jeans.
Pozdrawiam!
Ilona
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)